Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane

Wybierając odpowiedni mebel do sypialni, w pierwszej kolejności należy zwracać uwagę na to, czy zapewnia zdrowy sen. W FurMeb łączymy funkcjonalność z najwyższej klasy wykonaniem, uzupełniając te właściwości dodatkowo o modne, nowoczesne rozwiązania stylistyczne.

Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, z panelami z tkaniny, z różnego rodzaju zagłówkami oraz pojemnikami do chowania pościeli, z materacem bądź bez niego – poprzez bogaty asortyment wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów. Jednak zawsze oferujemy meble do sypialni wykonane wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów.

Dobry sen i wygodny odpoczynek w tapicerowanym łóżku

Dostępne w naszym asortymencie łóżka tapicerowane z panelami, pojemnikiem i zagłówkiem od lat cieszą się popularnością klientów. Nie ma się co dziwić, gdyż nie dość, że świetnie się prezentują, to na dodatek są jednym z gwarantów zdrowego, głębokiego snu na wygodnym materacu. W skład naszej bogatej oferty wchodzi bardzo wiele mebli tego typu. Różnorodność produktów pozwoli znaleźć model, który idealnie wkomponuje się w klimat sypialni niezależnie od jej stylizacji.

Dbamy o to, żeby produkowane przez nas wyroby prezentowały się elegancko i odpowiadały współczesnym trendom. FurMeb wprowadza powiew świeżości do klasycznych modeli łóżek z tapicerowanym zagłówkiem, panelami, pojemnikiem i materacem, udoskonalając to, co i tak było już bardzo dobre. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości i dajemy sporo możliwości ich wyboru.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kupowanie mebli online ma się pod pewnymi względami nijak do bezpośredniej wizyty w salonie meblowym. Dlatego w razie potrzeby można zamówić od nas próbki wykorzystywanych przy produkcji tkanin, żeby na własne oczy upewnić się, czy dany kolor na pewno będzie odpowiedni do wybranego łóżka z tapicerowanymi panelami, materacem i zagłówkiem.

Czytaj dalej

Szeroki wybór łóżek tapicerowanych

Jeśli od dawna zastanawiają się Państwo, w jaki sposób urządzić swoją sypialnię, zachęcamy do sprawdzenia zakładki „Inspiracje” znajdującej na naszej stronie. Umieściliśmy w niej wiele ciekawych pomysłów, które mogą pomóc ukierunkować gust i natchną do wprowadzenia intrygujących zmian.

Warto pamiętać, że komfort snu ma niebagatelny wpływ na cały późniejszy dzień. Każdy z nas powinien wiedzieć, jakie łóżko tapicerowane z materacem, pojemnikiem, panelami i zagłówkiem będzie idealne, dlatego dajemy możliwość konfiguracji produktów. Drewniane stelaże da się bez problemu wymienić na metalowe. Modyfikowalne są także rozmiary naszych mebli. W opisie każdego modelu podaliśmy wszystkie wymiary oraz nieretuszowane zdjęcia prezentujące dostępne wersje kolorystyczne. Do oferowanych zestawów dołączamy instrukcję obsługi.

Oprócz bogatej gamy tapicerowanych łóżek z panelami, zagłówkiem, pojemnikiem i materacem mamy także do zaoferowania wiele innych mebli tego typu. Wszystkie nasze produkty zostały objęte dwuletnią gwarancją. Zapewniamy, że złożone zamówienie zostanie dostarczone w wybrany region Polski najszybciej, jak to możliwe. Zapraszamy na zakupy!