Witryny i szafki RTV

Witryny i szafki RTV

Eleganckie, praktyczne, solidne, trwałe i korzystne cenowo – takie są nasze meble. Potwierdzają to drewniane komody, stoliki pod TV i szafki RTV, które oferujemy w wielu wariantach. Białe, brązowe, kremowe, niskie, wysokie, wąskie i szerokie, z ledami i bez – bogactwo wyboru umożliwi Państwu znalezienie modelu wpisującego się w ściśle wskazane kryteria. Wysokiej jakości wykonanie pozwala oczekiwać wieloletniego użytkowania i odporności na zniszczenia mechaniczne.

Witryny drewniane

Dostarczamy wyroby powstające z materiałów o doskonałych parametrach fizycznych. Wytrzymałość, którą wyróżnia się każda dostępna w naszym asortymencie szafka RTV biała, brązowa, kremowa i inna, idzie w parze z eleganckim i zarazem uniwersalnym designem. Mogąca się podobać estetyka proponowanych komód i stolików pod TV idzie w parze z funkcjonalnością. Szczególnie praktyczna jest drewniana witryna z ledami, czyli ze wbudowanym oświetleniem, dzięki któremu doskonale widać jej zawartość. Diody okazują się wyjątkowo pomocne wieczorami i nocą, gdy inni domownicy śpią.

Stolik RTV to bardzo praktyczne wyposażenie, które ułatwia organizację przestrzeni i utrzymanie porządku w pomieszczeniach. Łatwo wkomponować je w otoczenie z pożytkiem zarówno dla użyteczności, jak i estetyki wnętrza. Oferowane w naszym sklepie białe, brązowe i inne komody drewniane pod TV z ledami czy bez prezentują się bowiem atrakcyjnie w nieruchomościach wykończonych w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie zostało zaprojektowane zgodnie z klasyczną, nowoczesną, czy jakąkolwiek inną stylistyką, nasze witryny wzbogacą je pod względem wizualnym.

Czytaj dalej

Szafki pod telewizor

Łatwy jest też montaż proponowanych mebli, z którym każdy poradzi sobie we własnym zakresie, bez konieczności opłacania fachowców. Wystarczą podstawowe narzędzia, żeby zamocować drewnianą szafkę RTV z ledami bądź bez oświetlenia. W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań mogą Państwo zdecydować się na witrynę z otwartymi albo zamykanymi wnękami wyposażonymi w szklane drzwi. Dostępne są białe, brązowe czy kremowe meble z szufladami i szafkami, które mogą stać na nogach lub bezpośrednio na podłożu. Wybór jest zatem szeroki, dlatego mamy pełne przekonanie, że zakupiona u nas komoda pod TV spełni Państwa oczekiwania.

Poza telewizorem na drewnianej szafce można umiejscowić także dekoder, konsolę do gier, głośniki czy komputer. Dostępność dodatkowej przestrzeni gwarantowanej przez wspomniane szuflady, szafki i wnęki poszerza funkcjonalność stolików RTV z ledami i bez. W związku z tym nasze komody pod TV nadają się też do postawienia innych przedmiotów, np. akcesoriów elektronicznych, kwiatów, ozdób czy innych rzecz o niewielkich i średnich wymiarach.

Pozyskujemy wyposażenie wyłącznie od zaufanych producentów, którzy zapewniają solidność i precyzję wykonania z najlepszych materiałów drewnianych. Oferujemy szafki RTV na lata, a przy tym proponujemy atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i zamawiania drewnianych witryn i komód pod TV z ledami bądź bez w białym lub innym kolorze!