Łóżka do sypialni

Sen odgrywa kluczową rolę dla funkcjonowania organizmu, dlatego warto jak najlepiej zadbać o to, by odbywał się w komfortowych warunkach. W tym celu potrzebne jest łóżko do sypialni z dobrym materacem, w które mogą się Państwo u nas zaopatrzyć. Setki różnorodnych produktów, atrakcyjne ceny, elegancki design i solidność proponowanych mebli sprawia, że warto kupować w sklepie furmeb24.pl. Wśród dostępnych u nas wariantów znajdują się m.in. kontynentalne (kompletne) oraz drewniane tapicerowane.

Kompletne łóżka do sypialni

Nie ma znaczenia, w jakim stylu została zaprojektowana Państwa sypialnia. Jeżeli tylko pojawia się potrzeba zakupienia nowego łóżka, jesteśmy przekonani, że w naszej wyjątkowo bogatej ofercie uda się znaleźć niejeden model spełniający wskazane kryteria. Sprzedajemy uniwersalne i zarazem eleganckie wyposażenie pokojów sypialnianych, z którego można korzystać zarówno w gospodarstwach domowych, jak i hotelach, hostelach, pensjonatach i innych obiektach noclegowych. W atrakcyjnych cenach proponujemy łóżka drewniane tapicerowane i kompletne, czyli dostępne wraz z materacem warianty kontynentalne.

Od jakości i długości snu zależy wiele aspektów codziennego funkcjonowania. Przespanie nocą odpowiedniej liczby godzin w komfortowych warunkach wpływa pozytywnie na samopoczucie, regenerację i wiele kluczowych procesów zachodzących w organizmie. Mamy to na uwadze, dlatego sprzedajemy wyłącznie wygodne i dostosowane do potrzeb ludzkiego ciała łóżka drewniane i tapicerowane wraz z materacem. Nasze przeznaczone do sypialni produkty są kompletne i łączą w sobie komfort z eleganckim designem oraz funkcjonalnością.

Czytaj dalej

Łóżko kontynentalne czy tapicerowane?

Na jaki wariant mebla się zdecydować? Aby znaleźć prawidłową odpowiedź na to pytanie, konieczne jest najpierw wskazanie różnic pomiędzy tymi dwoma rodzajami. Najważniejsza odmienność dotyczy zastosowania materaca, ponieważ w kompletnych łóżkach zaliczanych do kontynentalnych jest on zamocowany na stałe. Nabywca powinien więc mieć świadomość braku wyboru w tym zakresie, podczas gdy miałby więcej możliwości po kupnie eleganckiego drewnianego mebla tapicerowanego, do którego należy osobno dobrać materac.

Przeznaczone do sypialni łóżka pokryte tapicerką są przeważnie wyższe niż warianty kontynentalne. Czyni to z nich lepszy wybór dla osób starszych, dla których położenie się na niskim meblu mogłoby być problematyczne. Podsumowując, jeżeli zależy Państwu na indywidualnie dobranym do swoich potrzeb materacu do łóżka w sypialni, polecamy drewniane, eleganckie wyroby tapicerowane. Z kolei klientom, którzy preferują wyższe wyposażenie, rekomendujemy kompletne egzemplarze kontynentalne.

Jeśli chodzi o solidność produkcji, wygodę użytkowania i trwałość, rodzaj produktu odgrywa tu drugorzędną rolę – liczy się przede wszystkim jakość konkretnego modelu. W naszym sklepie dostępne są łóżka wyjątkowo precyzyjnie wykonane z wytrzymałych surowców i dokładnych mechanizmów. Dzięki temu możemy zapewnić, że zarówno kompletne warianty kontynentalne z materacem, jak i pozbawione go drewniane meble tapicerowane posłużą Państwu przez lata. Polecamy je także z uwagi na elegancki design.

Łóżka Jednoosobowe

Nasz asortyment obejmuje modele jednoosobowe, które są idealne dla singli i starszych dzieci oraz pasują do niewielkich pomieszczeń. Oszczędność miejsca, jaką można dzięki nim uzyskać, pozwala na ich ustawienie nawet w małym pokoju. Równie dobrze nadają się do wnętrz o większej powierzchni, jako kompletne łóżka kontynentalne do sypialni z materacem. Proponujemy szeroki wybór egzemplarzy w różnym stylu – zarówno klasycznie eleganckie, jak i minimalistycznie nowoczesne. Oferujemy też drewniane, tapicerowane warianty dwuosobowe.

Łóżka wieloosobowe - tapicerowane, kontynentalne

Ten rodzaj mebli jest oczywistym wyborem dla par. Powszechnie stosowane w nich rozwiązanie to zagłówek, na którym można oprzeć plecy, aby usiąść z wyprostowanymi bądź zgiętymi w kolanach nogami, np. w celu poczytania książki albo oglądania telewizji czy filmu na laptopie. Przy wyborze konkretnego produktu należy zastanowić się nad szerokością i dobrać ją pod kątem indywidualnych wymagań i potrzeb. Mamy nadzieję, że uda się Państwu znaleźć w naszym asortymencie eleganckie drewniane łóżka tapicerowane bądź kompletne kontynentalne, wyposażone w materac, które spełnią określone oczekiwania.