Narożniki z funkcją spania

Narożniki z funkcją spania

Jeśli szukasz nowoczesnego wyposażenia do spania, u nas znajdziesz wiele propozycji. Kanapa narożna z funkcją spania to jeden z najczęściej wybieranych mebli wypoczynkowych. To propozycja nie tylko prezentująca się bardzo estetycznie i pasująca niemal do wszystkich stylów wnętrz, ale też opcja bardzo funkcjonalna. Jeżeli interesują Cię narożniki, na których można spać w oryginalnej formie, które będą wygodne i posłużą zarówno do okazjonalnego, jak i codziennego nocnego wypoczynku, FurMeb24 ma dla Ciebie wiele ciekawych produktów rogowych, które możesz dowolnie spersonalizować. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i wybrać modele narożne z funkcją spania od FurMeb24. 

Jakie zalety mają kanapy narożne z funkcją spania?

Rogówka z funkcją spania w swojej konstrukcji doskonale łączy sofy z pufami lub fotelami, dzięki czemu zajmuje znacznie mniej miejsca w pomieszczeniach niż zestawy mebli składające się z kilku elementów. Ponadto projekt, dzięki któremu idealnie takie kanapy narożniki prezentują się w rogu pomieszczenia, pozwala doskonale zaaranżować wnętrze i kąt pokoju. Możliwe jest pozyskanie sporej ilości wolnego miejsca pośrodku wnętrza. Modele z opcją spania codziennego mogą też z powodzeniem zastąpić tradycyjne łóżko w sypialni.

Kanapa rogowa optycznie powiększa przestrzeń i jest meblem wielofunkcyjnym. Za dnia pełni funkcję wypoczynku, a dzięki ukształtowaniu w formie litery L lub U dostawienie stolika gwarantuje komfortowe spotkania w gronie rodziny, lub najbliższych przyjaciół. W naszej ofercie można znaleźć tak zwane rogówki z możliwością spania o różnej wielkości i wymiarach, dzięki czemu można je z powodzeniem idealnie dopasować do własnych pomieszczeń i potrzeb. Niejeden popularny egzemplarz, oferowany przez FurMeb24 posiada też dodatkowe pufy, które na co dzień chowane są w stylowych podłokietnikach mebla. Takie narożniki są nie tylko eleganckie, ale też praktyczne.

Wśród korzyści, jakimi bez wątpienia wyróżniają się kanapy rogowe, można wyróżnić wbudowane i zarazem bardzo wygodne materace, a niekiedy też obszerne pojemniki na pościel. Niektóre z dostępnych modeli przeznaczone są do nocowania okazjonalnego i tym samym świetnie sprawdzą się w przypadku odwiedzin. Jednak w naszym sklepie internetowym można kupić też narożnik z funkcją spania codziennego, który idealnie sprawdzi się w małych mieszkaniach jednopokojowych typu kawalerka lub studio, ale te w pokojach dziecięcych.

Czytaj dalej

Meble rogowe FurMeb24 – wyjątkowe, oryginalne i zgodne z życzeniem Klienta

W naszej ofercie dostępne są zarówno klasyczne modele rogówki w niewielkich rozmiarach, jak i przestronne narożniki z funkcją spania i bez niej o pokaźnej wielkości dedykowane dużym salonom. Oferujemy proste i minimalistyczne produkty, jak i ekskluzywne propozycje idealne do pomieszczeń w stylu glamour i klasycznym.

Podczas procesu zakupowego każdy Klient może też dowolnie skonfigurować i dopasować wybraną kanapę rogową zgodnie z własnymi preferencjami. Do wyboru jest wiele różnych tkanin obiciowych o zróżnicowanych właściwościach i dostępnych w szerokiej palecie barw. Można też dobrać takie szczegóły narożnika jak kolor nóżek, co jeszcze lepiej pozwoli zadbać o detale we wnętrzu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kanap, rogówek i narożników z funkcją spania.