Łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne

Jak połączyć funkcjonalność, estetykę i wygodę w wyposażeniu wnętrz? Poprzez prawdziwe łóżka kontynentalne z pojemnikiem na pościel i materacem dostępne m.in. w rozmiarze 160 x 200 cm udowadniamy, że jest to jak najbardziej możliwe! Oferujemy je w licznych wersjach, dlatego mamy pewność, że któraś z nich przypadnie Państwu do gustu. Która? Zapraszamy do dokładnego zapoznania się asortymentem i sprawdzenia, co mamy do zaproponowania!

Budowa i użytkowanie prawdziwych łóżek kontynentalnych

Podstawowe pytanie, które może się nasuwać, brzmi: czym w ogóle są prawdziwe łóżka kontynentalne? Otóż tym mianem określa się kompletne konstrukcje ze wbudowanym na stałe materacem, podczas gdy osobno należy go kupić w przypadku modeli tapicerowanych. Ma to swoje zalety, ponieważ brak konieczności dodatkowego nabywania tego elementu pozwala oszczędzić co najmniej kilkaset złotych, a sam artykuł podwyższa całą konstrukcję. To z kolei jest istotne szczególnie dla seniorów, dla których kładzenie się na niskim meblu bywa wymagające. Przestrzeń dostępną dzięki podwyższeniu wykorzystuje się zaś na montaż pojemnika na pościel.

Dbamy o to, żeby każde łóżko kontynentalne z pojemnikiem, np. o rozmiarach 160 x 200 cm, zapewniało wysoki komfort. Zdajemy sobie sprawę, że od jakości snu zależy codzienne samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu, w związku z czym sprzedajemy wyłącznie meble sprawdzone i polecane pod kątem wygody. Decyduje o niej m.in. dobrze dopasowujący się do ciała, ergonomiczny materac, który ułatwia prawidłowe ułożenie kręgosłupa. To niezwykle istotne w kontekście zapobiegania tak częstym współcześnie bólom pleców.

Oczekiwane przez klientów właściwości użytkowe naszych prawdziwych łóżek kontynentalnych dostępnych m.in. w rozmiarze 160 x 200 cm wynikają także z wyjątkowo solidnej konstrukcji. Sztywność, wytrzymałość i stabilność poszczególnych elementów przekłada się na wieloletnią trwałość oferowanych mebli z pojemnikiem i materacem w zestawie.

Czytaj dalej

Łóżka kontynentalne z pojemnikiem

Dajemy Państwu bardzo szeroki wybór. Dziesiątki produktów w różnych stylach, kolorach i wymiarach pozwalają na dobranie dokładnie takiego egzemplarza, jaki spełnia nawet bardzo szczegółowe kryteria. Sprzedajemy uniwersalne łóżka kontynentalne przeznaczone do różnych pomieszczeń – polecamy je nie tylko do prywatnych sypialni, ale również wnętrz hotelowych i innych obiektów noclegowych. Połączenie estetycznego designu, solidności i praktyczności czyni z naszych mebli wyjątkowo dobry wybór niezależnie od tego, czy decydują się na Państwo na rozmiar 160 x 200 cm, czy jakikolwiek inny.

Dlaczego jeszcze warto wybrać prawdziwe modele kontynentalne? Bardzo przydatny w codziennej eksploatacji okazuje się pojemnik będący stałym elementem konstrukcji. Możliwość wykorzystania go do przechowywania pościeli sprawia, że da się oszczędzić sporo miejsca. Znika bowiem konieczność wygospodarowywania dodatkowej przestrzeni specjalnie z myślą o kołdrze, poduszkach, prześcieradle i piżamie. W naszym sklepie można zamówić łóżka razem z materacami w różnych wymiarach, w tym 160 x 200 cm.

Jak wybrać odpowiednie łóżko kontynentalne?

Właśnie rozmiary, czyli przede wszystkim szerokość i długość, są kluczowymi parametrami, które warto uwzględnić przy wyborze mebla. Jak je dobrać? W tym celu należy wziąć pod uwagę zarówno własne potrzeby i wymagania, jak i powierzchnię oraz rozkład pomieszczenia, w którym ma się znajdować łóżko kontynentalne z pojemnikiem i materacem w zestawie. Warianty pojedyncze mają z reguły szerokość do ok. 80 do 120 cm, podczas gdy szersze egzemplarze, np. 160 x 200 cm, zwykle projektuje się z myślą o dwóch osobach.

Proponujemy meble praktyczne, trwałe i bardzo różnorodne pod względem stylistyki oraz wymiarów, a także wyjątkowo estetyczne. Ich elegancki i zarazem uniwersalny design łatwo dopasowuje się do pomieszczeń wykończonych klasycznie, nowocześnie, rustykalnie, industrialnie czy w jakikolwiek inny sposób. Prawdziwe łóżka kontynentalne z pojemnikiem i materacem w rozmiarach 160 x 200 cm i innych to inwestycja w komfort, wygodę i funkcjonalność na lata, do której serdecznie zachęcamy!